Diksiyon

Android için Güzel Konuşma ve Diksiyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma mobilator
Diksiyon uygulaması ile güzel konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz.

Diksiyon uygulaması ile güzel konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Diksiyon uygulamasını, Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve severek kullanacağınız bir diksiyon geliştirme uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü ile geliştirilmiş olan uygulama, son derece düşük boyutlu olması sayesinde de cihazınızda çok az yer kaplayarak kullanım alanınızı daraltmayacak. Açıklayıcı anlatın tarzı ile severek kullanacağınız Diksiyon uygulaması güzel konuşma konusunda size çok katkı sağlayacak.

Diksiyon uygulaması, güzel konuşma, diksiyon nedir? , diksiyon egzersizleri, tekerlemeler, nefes çalışmaları, dudak çalışmaları, ses açıcı konuşmalar, dil çalışmaları gibi kategoriler bulunuyor. Bu kategorilerde yer alan açıklamaları dikkatlice okuyup uygulayacak ve diksiyonunuzu geliştirebileceksiniz. Hayatın her alanında güzel konuşma ve düzgün bir diksiyonun ciddi önem taşıması nedeni ile Diksiyon uygulamasını Android cihazlarınıza hemen ücretsiz olarak yükleyin ve çalışmalara başlayın.

Daha Fazla Göster
Diksiyon indir